WIĘCEJ ZDJĘĆ:

Nowe wyzwanie od Natalii – box z tematyką łapaczy snów.

Jak łapacze snów to styl boho. Jak styl boho to minimalizm w kolorze, który trzeba przełamać bogatszą formą, żeby nie było za skromnie, bo to przecież pudełeczko z okazji ślubu! Wszystko brzmi łatwo i przyjemnie, ale muszę przyznać, że dla mnie to wyzwanie okazało się jednym z trudniejszych.

Początkowo myślałam, że to będzie dla mnie “łatwizna”, bo kolorystyka taka jak lubię. Styl boho to coś co bardzo trafia w mój gust, więc wszystko w głowie wyglądało dobrze. Całe moje myślenie zmieniło się jak zaczęłam robić… Pojawiły się dylematy co do papierów, co zrobić, żeby nie było ani za mało, ani za dużo i cała reszta mniejszych i większych wątpliwości.

Ostatecznie zdecydowałam się na papier eko, połączony z papierem
Sirio Pearl 220g Merida Kraft, który ma piękny złocisty odcień i
Terra Incognita – Tranquility. Oczywiście (jak tematyka wskazuje) nie zabrakło tekturkowych łapaczy snów. Oprócz tego piórka, wstążeczki i inne ozdóbki, które miały za zadanie dodać trochę “polotu i finezji”.

Wymiar boxa standardowy: 9,5cm x 9,5cm x9,5cm

Pudełeczko w środku w rozmiarze: 8cm x 8cm x 2,5cm

Efekt końcowy przedstawiam na zdjęciach 🙂

Czy pudełeczko będzie przyciągało nowożeńcom tylko piękne sny? Tego nie wiem… ale życzę im, aby ich wspólne życie było jednym, wielkim, pięknym, wymarzonym snem.