WIĘCEJ ZDJĘĆ:

Pudełko z dzisiejszego wpisu robiłam dla koleżanki Oli, a Ola zawsze daje mi wolną rękę, za co bardzo jej dziękuję, bo mogę wtedy trochę poszaleć 😀 Wyciągnęłam więc wszystkie nowe pomysły i nowe materiały i tak oto powstał Wiosenny wrzos.

Często spotykam się z opinią, że kartki dawane z okazji ślubu są zbędne, bo można przecież dać prezent pieniężny w kopercie i w sumie na to samo wyjdzie, a kartka i tak zazwyczaj wyląduje w koszu.

Sporo w tym racji, bo kupowanie wydrukowanej kartki tylko po to, żeby była, rzeczywiście nie ma sensu. Dlatego moim celem jest, aby kartki lub pudełka, które wychodzą z mojej pracowni przykuły uwagę Nowożeńców. Każdy exploding box jest spersonalizowany, często dopasowany również do charakteru bądź zainteresowań młodych, dzięki temu może zostać on potraktowany jako wyjątkowa pamiątka, którą Para Młoda sobie zostawi na przyszłe lata, być może pokaże swoim dzieciom lub wnukom… ahhh rozmarzyłam się 🙂 Wybaczcie jestem “papieroholikiem” 😀

Wracając na ziemię jest to pierwszy exploding box, w którym użyłam papieru o nazwie: Craft o’clock – Spring Bustling 05 i jestem przekonana, że nie ostatni.

Wspomnianemu wyżej papierowi oczywiście towarzyszy standardowo papier eko o gramaturze 300 g/m2 . Według mnie stanowią duet idealny …:)

Wymiary pudełka głównego: 9,5 x 9,5 x 9,5cm

Wymiary pudełka w środku: 8,5 x 8,5 x 8,5cm